آموزش تعمیر عیب یابی ماشین ظرفشویی

 

آموزش عیب یابی تعمیر ماشین ظرفشویی
تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیر عیب یابی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی روشن نمیشود

برای عیب یابی تعمیر ماشین ظرفشویی که روشن نمیشود اول قطعی برق دوشاخه یا تبدیل 3 ب 2 که در سر دوشاخه هست قطعی سیم کشی درختی و یا سر سیمها شل شده و از جای خود بیرون اماده است و یا خرابی برد و یا خرابی میکروسوییچ درب دستگاه

صدای ظرفشویی زیاد است

یکی از دلایل صدای زیاد ماشین ظرفشویی خرابی پمپ تخلیه است از دلایل دیگر برخورد ابفشان با ظروف داخل دستگاه و یا درست چیده نشدن ظروف در داخل سبد ماشین ظرفشویی که باعث ایجاد صدا در داخل کابین ماشین ظرفشویی میشود.

آبریزی و نشتی آب ظرفشویی

یکی از علتهای نشتی اب ماشین ظرفشویی پارگی شلنگ تخلیه است ویا شل شدن بستها و یا شکستگی مخزن نمک و ایرگاید ماشین ظرفشویی که باید توسط تکنسین شرکت مورد بررسی قرار گیرد.

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

اصلی ترین علت تخلیه نشدن آب ظرفشویی خرابی پمپ تخلیه میباشدو یا مسیر و شلنگ تخلیه ویا فیلتر گرفته است ویا برد الکترونیک ماشین ظرفشویی خراب میباشد.

ماشین ظرفشویی آبگیری نمیکند

خرابی میکروسوییچ درب و یا خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی از دلایل آبگیری نکردن دستگاه میتواند باشد ویا این احتمال وجود دارد که شناور دستگاه ایراد پیدا کرده باشد.

ظروف تمیز شسته نمیشوند

برای عیب یابی تعمیر ماشین ظرفشویی اولین مورد بررسی فیلتر ظرفشویی است که باید تمیز باشد سپس سوراخهای اب افشان را بررسی میکنیم که گرفتگی نداشته باشند نوع و کیفیت قرص هم در تمیزی ظروف موثر است و در اخر از فشار اب مطمئن میشویم که کم نباشد بعد بررسی موارد ذکر شده اگر مشکل همچنان باقی بود با خدمات مجاز تماس میگیریم.

ماشین ظرفشویی خشک نمیکند

اولین علت میتواند خرابی المنت یا هیتر ماشین ظرفشویی باشد ویا ترموستات دستگاه ایراد پیدا کرده است.

آموزش تعمیر عیب یابی ماشین ظرفشویی

آموزش عیب یابی تعمیر ماشین ظرفشویی
سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی

جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصان هوفر تماس حاصل نمایید :

☎  ۰۲۱-۳۳۶۵۰۲۲۹

☎  ۰۴۱-۳۳۸۶۶۶۷۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo