امروزه بیشتر خانه ها از سیستم گرمایشی پکیج استفاده می کنند که در دو نوع دیواری و زمینی موجود می باشد. گاهی ممکن است پکیج شما دچار ایراداتی شود که شما را وادار به عیب یابی می کند ما در این مقاله همراه شما هستیم تا شما را در عیب یابی پکیج همراهی کنیم.

روشن نشدن پکیج

در ابتدا زمانی که با روشن نشدن پکیج مواجه شدید باید گاز پکیج را برسی کنید سپس اگر مشکل از آنجا نبود باید فشار آب برسی شود در صورت فشار کم آب یا قطعی آب پکیج شما روشن نخواهد شد.

راهنمای کامل عیب یابی پکیج قسمت اولپایین بودن دمای آب گرم

در صورت پایین بودن دمای آب گرم باید به چند نکته توجه کنید برای رفع این مشکل باید بدانید یکی از علت های رایج پایین بودن دمای آب گرم کم و زیاد شدن فشار آب است. یکی دیگر از عمده دلیل های پایین بودن دمای آب گرم خرابی فلوسوئیچ است که نمی تواند به درستی اطلاعات را به برد اصلی منتقل کند. در بعضی از پکج ها دلیل پایین بودن دمای آب گرم رسوب گرفتن پکیج است که با جوهر نمک و یا اسید باید رسوب زدایی شود. خرابی سنسور نیز میتواند دلیل پایین بودن دمای آب گرم باشد.

راهنمای کامل عیب یابی پکیج قسمت اولروشن شدن مشعل بصورت انفجاری

یکی دیگر از مشکلات رایج پکیج روشن شدن مشعل بصورت انفجاری است که در ادامه به عیب یابی آن می پردازیم. در صورت بروز این مشکل باید ابتدا ورودی گاز ها برسی شود در صورت بروز نواسان در شدت گاز باعث روشن شدن انفجاری مشعل پکیج می شود که باید آن را تنظیم کرد. اگر مشکل از گاز ورودی نباشد باید الکترود جرقه زن برسی شود چرا که اگر الکترود جرقه زن دیر کار کند گاز وارد محوزه می شود و بعد از کار کردن الکترود مشعل بصورت انفجاری روشن می شود. در برخی از اوقات الکترود سالم است ولی بدلیل فاصله زیاد الکترود با محوزه دیر کار می کند که باید تنظیم شود.

نتیجه

در اولین قسمت از راهنمای کامل عیب یابی پکیج از عمده ایراد های پکیج نام برده و طریقه عیب یابی آن گفته شد امید است که این مقاله برای شما مفید باشد همچنین اگر فکر میکنید که نیازمند تعمیر و سرویس هستید می توانید با شماره زیر با تیم هوفر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo